Dit team maakt Keistoer keistoer

Professionals met karakter
Jos van de Laar
Jos van de Laar

developer / vriend / baasje van mozes / accordeonist / scout

jos@keistoer.nl
Bart van der Looij
Bart van der Looij

designer / eeuwig verloofd / vader / hardloper / genieter

bart@keistoer.nl
Ruud van Ham
Ruud van Ham

developer / designer / liefhebber / perfectionist / meneer / 040

ruud@keistoer.nl
Toine Vos
Toine Vos

developer / eigenaardig / grensverleggend / sportman / 020

toine@keistoer.nl
Bennie Vialle
Bennie Vialle

designer / echtgenoot / vader / comics / disney / apple

bennie@keistoer.nl
Michael Königshausen
Michael Königshausen

developer / hamburger / dochter / phil collins / er op uit

michael@keistoer.nl
Rik Jacobs
Rik Jacobs

developer / user-interface / geluidstechnicus / gitarist / levensgenieter

rik@keistoer.nl
William Meuwissen
William Meuwissen

developer / seo / trombonist / klusman / gadgets / nasi

william@keistoer.nl
Mandy van der Hooft
Mandy van der Hooft

project manager / mama / spelletjes / gezelligheid / pannenkoeken

mandy@keistoer.nl
Lars Mennen
Lars Mennen

developer / usa / uitvinder / internationale studies / piano

lars@keistoer.nl
Joost Roumen
Joost Roumen

mediadesigner / vriend / gitarist / nintendo / lange man

joost@keistoer.nl
Merette Verschuren
Merette Verschuren

projectmanager- coordinator online /
ton sur ton / mini / italie / tonic

merette@keistoer.nl
Michael Schouman
Michael Schouman

developer / paarden / gearhead / hobbyboer / off-road

schouman@keistoer.nl
Maurice van Breukelen
Maurice van Breukelen

developer / passievol / gadgets / babi pangang / apple fanboy

maurice@keistoer.nl
Stef Creemers
Stef Creemers

developer / eurotrip / strever / globetrotter / drummer

stef@keistoer.nl
Kom jij ons team versterkten?

Kom jij ons team versterken?
We zoeken stagiairs met passie voor het vak

We zoeken stagiairs met passie voor het vak

We hebben zo onze principes

Hard werken en hard genieten

Ken je dat gevoel van vroeger? Spelen met ridders. Eerst binnen met poppetjes van Lego. En later buiten met vriendjes de bossen in. Ondergedompeld in een wereld vol ongekende avonturen. Vol moed en loyaliteit aan de koning trotseerden we alle uitdagingen en versloegen we de vijand.

Bij Keistoer zijn we dat gevoel nooit helemaal kwijtgeraakt. Met de digitale wereld als avontuurlijk speelveld, bedenken we iedere dag interactieve oplossingen voor onze klanten. En net als ridders van toen, zijn we loyaal aan onze klanten en zorgen we voor veiligheid in onze systemen. Zoals met het, niet zo Middeleeuwse, keurmerk ISO27001.

Gebaande paden passen niet bij ons. Nieuwe onontdekte wegen wel.

36
Tosti’s iedere woensdag
53
Koppen thee
per dag
16
Flessen Hela curry per jaar (XL)
9
Potjes flipperen deze week

Bekijk ons werk